asp.net mvc sayfa yenileme sorunu

emkoroglu (327) 8 yıl önce sordu

mvc 'de yaptığım web uygulamasında sayfayı yeniledigimde view kısmını 2 yada 3 defa çağırıyor.yardımcı olurmusunuz.

cemkara 8 yıl önce

Controller ve View kodlarını paylaşırsanız daha açıklayıcı olacaktır

emkoroglu 8 yıl önce

kapsamlı bir proje controller method'da bir kod bulunmuyor. view kısmına gerekli olan methodları çağırıyorum sadece sayfada gerekli yerlere for 'a sokuyorum. @{var users = namespace.GetKullaniciciList();} gibi

Toplam 1 cevap

emkoroglu (327) 8 yıl önce cevapladı

Mvc projesinde favicon.ico belirtmedigim icin sunucuya birkac defa istekde bulunuyor.

sorunu routeconfig ayarlinda

routes.IgnoreRoute("favicon.ico");

Ekleyerek sorunu cozdum.