Asphalt 9 bilgisayara nasıl indirilir?

omercik (9418) 5 yıl önce sordu

Windows 10 kullanıyorum. Bilgisayarıma Asphalt 9 nasıl indirebilirim? Asphalt 9'u Windows 10 bilgisayara indirmenin, oynamanın bir yolu var mıdır?

Asphalt 9 Windows 10 bilgisayara nasıl indirilir yardımcı olursanız sevinirim..

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Bilgisayara Asphalt 9 nasıl indirilir?

Windows 10 işletim sistemi kullanan bilgisayarlara Asphalt 9 oyununu indirmek mümkün. Windows 10'un mağazasında Asphalt 9 oyunu yer alıyor. Asphalt 9'u Windows 10 bilgisayara indirmek için aşağıdaki adımları takip edin.

Asphalt 9 Windows 10 bilgisayara indirme:

  1. Bilgisayarınızdan Microsoft Store'u (Windows 10 mağazası) açın.
  2. Mağazada arama bölümüne "asphalt 9" yazın. Oyun önizleme olarak çıkacaktır. Asphalt 9: Legends yazısına tıklayın.

  3. Şimdi açılan sayfadaki "Al" butonuna tıklayın.

  4. Al butonuna tıkladıktan sonra Asphalt 9 Windows 10 sürümü inmeye başlayacaktır.
  5. Oyun indikten sonra bilgisayarınızın arama kutusuna Asphalt 9 yazıp oyunu bulabilir ve oynayabilirsiniz.

Eğer sizde Windows 10 mağazasında Asphalt 9 çıkmıyorsa, bulamadıysanız aşağıdaki yöntemi uygulayın.

Asphalt 9 Windows 10 bilgisayara indirme alternatif çözüm:

  1. Bu linke tıklayarak Asphalt 9 Windows 10 indirme sayfasına gidin.
  2. Gelen sayfada sağ taraftaki "Al" butonuna tıklayın.
  3. Üst tarafta bir uyarı gelirse "Microsoft Store adlı uygulamayı aç" butonuna tıklayın.

  4. Şimdi otomatik olarak Asphalt 9 Windows 10 mağaza uygulamasında açılacaktır.
  5. Mağazadaki "Al" butonuna tıklayarak Asphalt 9'u Windows 10 bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

İndirme işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın arama kutusuna asphalt 9 yazarak oyunu oynayabilirsiniz.