Asphalt 9 durdu hatasını nasıl çözerim?

ozgurlol (268) 5 yıl önce sordu

Herkese selam

Yeni çıkan Asphalt 9'a girerken "Maalesef Asphalt 9 durdu" hatası veriyor ve siyah ekran çıkıyor ne yapmam lazım?

Açıp videosunu çekecegim lütfen çözmeme yardım edin tesekkur ederim 😉

edit: hala çözülmedi,bilgisi olan var mı

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Asphalt 9 eski sürüm apk indir linkine tıklayarak Asphalt 9'un eski sürümünü tabletine indirmeyi dene, bakalım yine durduruldu hatası verecek mi görelim.

Bununla beraber Asphalt 9 güncel ve FPS oyunu olduğu için tabletin çalıştırmak için yeterli olmayabilir. Her oyunu kurabilmen, sorunsuz oynayabileceğin anlamına gelmez.

ozgurlol 5 yıl önce

Asphalt 8 açılıyor bu açılmıyor sizce eski sürün açılır mı?

ozgurlol 5 yıl önce

@farurhenho obb dosyasını silmeden direk apk kursam olur mu

omercik 5 yıl önce

Obb dosyasını silmeyebilirsin, sorun olmaz. Eski sürümün açılıp açılmayacağı konusunda emin değilim, sadece deneyeceksin. @fakiradam

ozgurlol 5 yıl önce

@farurhenho o da olmazsa başka çözüm yokmu :(

ozgurlol 5 yıl önce

@farurhenho eski sürüm uyumlu degil diyo

omercik 5 yıl önce

Bir de şunu dene bakalım @fakiradam https://www.apkmirror.com/apk/gameloft/asphalt-9-legends-2018s-new-arcade-racing-game/asphalt-9-legends-2018s-new-arcade-racing-game-0-5-3a-release/

ozgurlol 5 yıl önce

@Farurheno oyun yapımcılarına mail yolladm

omercik 5 yıl önce

Evet iyi yapmışsın. Belki uyumsuzluk sorununu yakında giderirler güncellemeyle. Oyun zaten yeni sayılır, ileride güncelleme alarak daha iyi hale gelecektir. @fakiradam

ozgurlol 5 yıl önce

@farurhenho hala çözemediler , çözmediler heralde cevap gelmıyor mailde