ASRock N68C-GS FX uyumlu işlemci

arif45 (1) 8 yıl önce sordu

ASRock N68C-GS FX uyumlu en iyi ve hızlı işlemcı nedir ??

Toplam 1 cevap

brsozl (1961) 8 yıl önce cevapladı

ASRock N68C-GS FX anakart bazı AMD işlemcilerin sahip olduğu AM3+ soket platformuna sahip.

Bu nedenle takabileceğin işlemciler AMD firmasına ait olmalı. Ancak anakart her ne kadar AM3+ sokete sahip olsa da desteklediği işlemciler oldukça eski.

İşlemci destek listesine baktığım zaman takabileceğin en iyi işlemcinin FX- 6330 olduğunu görüyorum. Ancak kesinlikle bu sisteme yatırım yapmanı tavsiye etmem.

ASRock N68C-GS FX anakartın işlemci destek listesine bu sayfadan ulaşabilirsin.

ASRock N68C-GS FX CPU Support List