ASUS A68HM-K anakartın Wi-Fi özelliği var mıdır?

malgibiolan (307) 6 yıl önce sordu

ASUS A68HM-K ve MSI A68HM-E33 model anakartların Wi-Fi özelliği var mıdır?

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Masaüstü anakartlarda WiFi desteği olmaz. Bunlarda ancak sonradan takılabilir WiFi PCI (kart) ve/veya harici USB WiFi adaptör (bağdaştırıcı) ile sistemlere kablosuz özellik ilave edilebilir. İstisnalar varsa ben bilmiyorum.

hakan (15424) 6 yıl önce cevapladı

Bazı anakartlarda bütünleşik wi-fi adaptörü bulunabiliyor. Gigabytes'ın bazı modellerinde vardı: GA-Z170N-WIFI gibi.

Senin bahsettiğin anakartlarda wi-fi özelliği yok.