Asus K55VD-SX599H Format Atamıyorum

recepguvenc (26) 9 yıl önce sordu

Merhaba Arkadaşlar ;

Benim Notebook Asus K55VD-SX599H marka bilgisayarın var Bilgisayarım Windows 8.1 Ama ben Win 7 x64 Format atmak istiyorum . Dvd yi takip yeniden başlatıyorum dvd yi görüyor ancak tekrar win 8.1 den başlıyor nedeni ne olabilir BIOS dan Boot ayarlarını falanda yaptım Security Boot uda Kaldırdım Sorun Ne olabilir öğrenebilirmiyim ? Help me ?

Ama Recovery ( Fabrika ayarlarına Geri almak) İstemiyorum haberiniz olsun !

SAYGILAR ;

Recep Güvenç

   (Curly)

Toplam 1 cevap

yusufgundogdu (76) 9 yıl önce cevapladı

Merhaba öncelikle bu cihazda windows 7 kullanmak istiyor isen sadece onboard ekran kartı aktif olacaktır. Daha önce bir arkdaşıma kurulumunu gerçekleştirdim ne yaptıysak nvidia ya geçiş yaptıramadık. Benim tavsiyem hiç bios ayarlarını ve kurtarma bölümünü bözmadan cihazını kullanman. Asus destek için mail atmamıza rağmen bir çözüme ulaşamadık.

recepguvenc 9 yıl önce

Yani Ne olursa olsun performansı düşürüyor. Diyorsunuz herhalde

yusufgundogdu 9 yıl önce

evet windows 8 den vaz geçmemenizi tavsiye ederim