Asus laptop siyah ekran hatası nasıl çözülür?

kullanici13175 (1) 2 yıl önce sordu

Asus bilgisayarım siyah ekran hatası veriyor. Farenin imleci gözlüyor ama hiçbir şekilde görev yöneticisini açamıyorum. Akşam yatmadan bilgisayarı kapatmak için de çok uğraşmıştım. Bilgisayar donmuş gibiydi, iki-üç kez bilgisayarı kapat tuşuna bastım. Daha önce böyle bir sorun yaşamış biri yardımcı olabilir mi?

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 2 yıl önce cevapladı

Klavyenden Windows+CTRL+SHİFT+B tuşlarına aynanda basmayı denedin mi?

Ekleme:

CTRL+ALT+Delete yap ve görev yöneticisini aç. Görev yöneticisini açtıktan sonra sol üstten Dosya ya tıkla ve oradan yeni görevi çalıştır'ı aç. Açılan ekrana explorer.exe yaz ve enter'e tıkla.

kullanici13175 2 yıl önce

Şuan denedim yine de bi ekran gelmiyor

darkcrak 2 yıl önce

Bilgisayarın kendine gelmesi için bekle @kullanici13175 bilgisayarın direkt olarak açılmayabilir kendine gelene kadar bekle yani 5-10 dakika bekle veya daha uzun süre bekle.

kullanici13175 2 yıl önce

Imm zaten sabah sınava girmek için açmıştım açılmayınca Alel acele abimlere gittim o sürede açıktı 1 saat nerden bakarsan bilmiyorum ne yapabilirim. Sınav için bir PDF indirmiştim onun yüzünden mi oldu anlayamadım :(

darkcrak 2 yıl önce

Çözüme ekleme yaptım @kullanici13175