ASUS laptop'un yanında gelen McAfee LiveSafe nasıldır?

toprak34 (2026) 6 yıl önce sordu

Merhaba;

PC'yi ilk aldığımdada gelmişti sıfırlayınca da geldi. McAfee LiveSafe nasıldır?

Toplam 3 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Bilgisayarı zararlı yazılımlardan korumak için bir güvenlik uygulaması, bazı üreticiler müşterilerine böyle jest yapıyorlar :)

Tavsiye ederim, eğer sistemi yavaşlatmıyorsa bir kenarda dursun

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Deneme sürümüyse bence gerek yok (Öyle olursa denesen ne olur, denemesen ne olur? Çok şey farketmez yani). Ama full sürüm ise kullanabilirsin ve asıl o zaman (uzun vadede) test etmiş olursun :)

toprak34 6 yıl önce

@temmuz Full sürüm :)

hakan (15424) 6 yıl önce cevapladı

Hiç antivirüs olmamasından iyidir.  Bu tür üretici tarafından yüklenen yazılımlar genelde başka ek yazılımlar ile geliyor. Bunlarda sistemi yavaşlatıyor. Bu sebeptendir ki ben üretici tarafından yüklenen yazılımları oldum olası sevmedim. Bu kişisel bir durum tabi