Asus laptopumu açtığımda direk bios giriyo

berkayybn (1) 1 yıl önce sordu

Merhaba asus laptopumu açtığımda direk bios ekranına atıyor bunu araştırdığimda launch csm diye birseyin disabled den enabled e almam gerektiğini öğrendim ancak yapmış olamama rağmen bir değişiklik olmadı tesekkürler

Toplam 2 cevap

ruzgarbenjamin (1) 1 yıl önce cevapladı

Hata kodu tarzı bir durum yok değil mi direkt biosa giriyorsa, Boot bölümüne girip diskleri görebiliyor musun ?

hakan (15424) 12 ay önce cevapladı

BIOS içinde Load BIOS default gibi bir seçenek var mı? Varsayılan değerleri yükleyip açmayı deneyebilirsin. Genelde BIOS a girmeden bir hata mesajı gösterir ekranda.

BIOS ekran görüntüsü atarsan çok iyi olur.