Asus markalı laptopun sürücülerini nereden indirmeliyim ?

gorele28 (387) 1 yıl önce sordu

Bu Linkdeki Laptop'un Sürücülerini hangi nereden indirmeliyim bugün Asus markalı laptop aldım fakat ürünün sürücülerini nereden indirebilirim @alattin @hakan

Toplam 2 cevap

xbedirhanx (836) 1 yıl önce cevapladı

Merhaba,

Bu linkte Asus sürücülerini indirmeniz için yapmanız gerekenler yazıyor.

alattin (16999) 1 yıl önce cevapladı

Asus'un kendi yazılımı var: MyASUS

Muhtemelen bilgisayarında yüklüdür. Yüklü değilse MyASUS indirmek için bu linke git:  https://apps.microsoft.com/store/detail/myasus/9N7R5S6B0ZZH?hl=tr-tr&gl=TR

MyAsus üzerinden BIOS güncellemesi de dahil tüm sürücüleri güncelleyebilirsin.