ASUS P5GD1 Pro anakarta göre güncel driver bulabilir misiniz? Windows XP için olanlarını

ahmet1907sivas (1) 2 yıl önce sordu

PC'ye format attım da bazı sitelere giremiyorum sürücüleri bana bırakmayın ben indiremiyorum siz indirin size zahmet bana lazımda.

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 2 yıl önce cevapladı

Buradaki Asus Driver Downloader'ı yüklersen gerekli olan tüm driverlar yüklenir.

ahmet1907sivas (1) 2 yıl önce cevapladı

driver yükleme programlarını kimse önermiyor kendi sitesinden veremezmisiniz . ben sadece bu siteye girebiliyorum nolur

hydra 2 yıl önce

https://www.asusdriversdownload.com/asus-drivers/asus-p5gd1-pro-server-motherboard