asus touchpad imde sorun var

meltem1 (1) 8 yıl önce sordu

asus x552L bilgisayarımda touchpad mouseyi yönlendiriyor ve tıklıyor da ancak iki parmakla aşağı indirdirme ve iki parmakla açtırarak ekran büyütme çalışmıyor ne yapabilirim

Toplam 2 cevap

stak (6) 8 yıl önce cevapladı

Üzerinde gelen işletim sistemini mi kullanıyosun, format attın mı hiç?

temmuz (12505) 8 yıl önce cevapladı

Chipset ve touchpad sürücülerini yükle. Zaten yüklü iseler yeniden yükle veya güncelle.

https://www.asus.com/support/Download/3/563/0/9/DTsG1CRAg2GWmTpE/30/ (tıkla)