ASUS USB-N14 WiFi adaptörünün sürücüsü Kali Linux'e nasıl kurulur?

androidhacker (28) 6 yıl önce sordu

MediaMarkt'tan Asus Wireless-N300 WiFi adaptör aldım. CD falan var, içinde .exe uzantılı setup dosyası var ve tabi Linux için de var. Ben bunu Kali Linux'e hangi komutlarla kuracağım?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Aldığın WiFi adaptörünün kullanma kılavuzunda yazmıyor mu nasıl yapılacağı?

ASUS USB-N14 isimli WiFi adaptörünün Linux dağıtımı olarak sadece Ubuntu desteği varmış.

androidhacker 6 yıl önce

Abi cd ye tak diyor Kur diyor ama Windows için diyor

androidhacker 6 yıl önce

Ama ben linux kullanıyorum komut yazmamış ?

omercik 6 yıl önce

Sen Linux desteği olduğuna eminsin değil mi? Kullanma kılavuzunda illa yazması lazım @androidhacker

androidhacker 6 yıl önce

Cd içinde linux için de kurulum dosyası var ama çok baktım ama yok

androidhacker 6 yıl önce

Komut yazmamis

omercik 6 yıl önce

Aldığın adaptörün tam modeli nedir? Linux'ten anlamadığım için internetten bakacağım belki PDF falan vardır @androidhacker

androidhacker 6 yıl önce

https://i.hizliresim.com/qJLV45.jpg

omercik 6 yıl önce

Mesajıma yeniden bak @androidhacker