Asus VP228HE vs Acer KG221QBMİX bu monitörlerden hangisini almalıyım?

malgibiolan (307) 5 yıl önce sordu

Asus VP228HE (link)

Acer KG221QBMİX (link)

15HZ İçin Aradaki Farkı Vermeye Değer mi ?

Toplam 3 cevap

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

Aradaki farkı anlayamazsın bile.  Acer daha çok tasarımı için o fiyatı vermiş gibi. Teknik olarak  neredeyse fark yok aralarında. Ufak tefek farklar var. Benim şahsi fikrim bakarak o aradaki farkları anlaman mümkün değil. Asus VP228HE ve Acer KG221QBMIX için kullanıcı yorumlarına da bakmanı öneririm.

Sadece teknik veriler değil kullanıcı deneyimi de önemlidir.

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

O aradaki fark sadece teorik farklar. Son kullanıcıya yansımayacak. O yüzden değmez.

ilkaybaki16 (572) 5 yıl önce cevapladı

Buradaki monitörü almanı tavsiye ederim. Hem daha büyük, hemde güzel oyunlar oynarsın.