Asyadaki Oyunları Türkiyede Oynamak

leone1907 (18) 4 yıl önce sordu

bazı android oyunları yalnızca asyada oynanıyor, türkiyede ya playstoreda görünmüyor veya apk ile kurunca oyuna girmiyor.

sahte konum işe yaramadı vpn işe yaramadı, bölge kilitli bu tip oyunları nasıl açabiliriz?

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Bir tane çözüm yöntemi buldum umarım işine yarar

  1. İlk olarak psiphon uygulamasını indir.
  2. Ardından psiphon uygulamasını aç ve bir ülke seç.
  3. Seçtikten sonra ayarlar'a gir ve ardından uygulamalar'a gir.
  4. Uygulamalardan Google play store'yi bul ve üzerine tıkla.
  5. Tıkladıktan sonra depolama ya tıkla ve verileri sil'e tıkla.
  6. Artık ülkemizde olmayan uygulamaları indire bilirsin Google Play Store üzerinden

darkcrak 4 yıl önce

Bu yöntemi denemiş miydin @leone1907

leone1907 4 yıl önce

denemedim ama problem indirmekte değil, apksini bulup kursam da oyun açılınca bağlantı hatası veriyor ülke kilidi olduğu için, bir deneyeyim umarım işe yarar.

darkcrak 4 yıl önce

Umarım 🤞@leone1907

leone1907 (18) 4 yıl önce cevapladı

hayır, psiphon işe yaramadı @darkcrak

darkcrak 4 yıl önce

:/başka vpn ler ile dene