ATI ekran kartı var.Görüntü bağdaştırıcısını güncelledim ve ekranda hafif pembeleşme oldu acaba neden ?

tyler (14) 9 yıl önce sordu

Arkadaşlar bugün görüntü bağdaştırıcımı güncelledim ve güncelledikten sonra masaüstüne sağ tıkladığımda yenile falan yazan yer de ve chrome yi açtığımda üst kısmında da bir pembeleşme gördüm.acaba bilgisayara zarar verirmi ? BU ARADA GÖRÜNTÜ BAĞDAŞTIRICISINI GÜNCELLEMEK FAYDALIMIDIR ? ZARARLIMIDIR ?

Toplam 1 cevap

deriho (1) 9 yıl önce cevapladı

Dostum bendede olmuştu bi yerde görmüştüm sen ATI drıver son sürüme yüklü bide directx yükle güncelle sonra pcyi yeniden başlat bende düzeldi yapınca