ati mobility radeon hd 5000 series (microsoft corporation- wddm v1.20) sorunu

uarsiz (1) 9 yıl önce sordu

Arkadaşlar hp g62 laptop var windows bütün sürümlerini kurmama rağmen aygıt yöneticisinde böyle bir hata var

ati mobility radeon hd 5000 series (microsoft corporation- wddm v1.20) ne yaptıysam bu sorun düzelmedi bütün driverleri kurdum farklı farklı bu hata gitmiyor hp sitesinden indirip kurduğum ise hata veriyor siyah ekran da kalıyor bir bilginiz varmı?

hakan 9 yıl önce

Laptop'un altında tam modeli yazar. HP G62-120ET gibi. Bunu yazar mısınız?

uarsiz 9 yıl önce

arkasında hiçbir etiket yok sadece ekranın önünde G62 modeli yazıyor malesef başka bir şey yop

hakan 9 yıl önce

arkasında değil, alt bölümünde ters çevirince görürsünüz.

uarsiz 9 yıl önce

bakmadığım yer kalmadı hiç bir yerinde model, sn veya farklı bir şey yok

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 9 yıl önce cevapladı

ati mobility radeon hd 5000 series (microsoft corporation- wddm v1.20) tanımama sorunun çözmek için şunu deneyin.

  1. ati mobility radeon hd 5000 series (microsoft corporation- wddm v1.20) sürücülerini indirin.
  2. Eğer indirmediyseniz ati mobility radeon hd 5000 series sürücülerini buradan indirebilirsiniz.
  3. Eğer sizde ati mobility radeon hd 5000 series daha güncel sürücüleri varsa onunla aşağıdaki işlemleri yapın.
  4. Kurulum dosyasını örneğin setup.exe dosyasını sağ tuşla tıklayın.
  5. Açılan menüden Özelliklere girin.
  6. Uyumluluk sekmesini tıklayın.
  7. Buradan uyumluluk modunu Windows 7 olarak ayarlayın.
  8. Sürücü kurulumunu başlatın.

Muhtemelen sorununuz çözülecektir.

ceza237 (1) 8 yıl önce cevapladı

etiketi arkada bataryanın altında bataryayı çıkar görürsün modeli orada yazıyor.aynı problem bende de var termal macunu yenilediğim anda bu sorun bir kaç haftalığına kalkıyor sonra yine aynısı oluyor