Atiye dizisindeki ankor (encore) uygulaması nedir?

omercik (9418) 4 yıl önce sordu

Atiye (The Gift) 1. bölümünde Encore diye bir uygulamadan bahsediliyordu ama bu uygulama hiçbir yerde bulunmuyor. Gerçekte Encore diye bir uygulama var mı?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Atiye dizisinde bahsi geçen Encore uygulaması, dizi için yaratılmış hayali bir uygulamadan ibaret. Gerçekte öyle bir uygulama yokmuş.

Bunu yemedim içmedim dizinin yönetmenine sordum, kendisi öyle söyledi :) Atiye dizisinin yönetmeni Ozan Açıktan Encore uygulamasının dizi için özel hayali bir uygulama olduğunu söyledi.