Autocad 2014 çalışmıyor

fle4 (1) 7 yıl önce sordu

Microsoft C++ dosyalarını Autocad 2014 çalıştırmak için sildim tekrar yükledim ancak çözüm olmadı bu sorunun çözümü için yardımcı olursanız sevinirim

PC:Dell Laptop

Sistem Türü:64 bit

Windows 10 Pro

İşlemci:İ7

murat 7 yıl önce

hata mesajı nedir?

Toplam 2 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

işletim sistemi ne ait ne sildiğin belli değil sistemi eski bir tariha alın Denetim Masası\Tüm Denetim Masası Öğeleri\Kurtarma bu sayfada sistem geri yükletmeyi açın eski bir tarihe sistemi yükletin Autocad 2014  programı yine çalışmayacak olursa sistemden tamamen kaldırın yeniden kurun kolay gelsin

fle4 (1) 7 yıl önce cevapladı

dediğinizi yaptım fakat sistem geri yükleme tamamlanmadı dedi hata verdi son çare format sanırım