Autocad 2015 aktivasyon ekranı gelmiyor

mett452 (1) 9 yıl önce sordu

Autocad 2015 yukledim fakat ilk açılışta gelen 30 günlük deneme sürümü ya da aktıvasyon seçeneği olan ekran gelmiyor

Toplam 2 cevap

cemkara (4215) 9 yıl önce cevapladı

Herhangi bir antivirüs kullanıyor musunuz? Örneğin McAfee. Antivirüs programını devreden çıkartın ve Autocad 2015'i bu şekilde çalıştırmayı deneyin.

Antivirüs programları bazen aktivasyon ekranlarının açılmasına engel olabilir.

mett452 9 yıl önce

windows defender ı kullanıyorum yüklerkende açrkende antivirüs kapalıydı yuklemeden bırkac saat once mcafee yı kullanıodum yuklemeden once silmiştim

yusufbozar (348) 9 yıl önce cevapladı

Ekran hiç mi gelmiyor yoksa beyaz ya da boş bir ekran mı geliyor.Autocad de böyle problemler önceki sürümlerde de vardı. Araştırmak lazım....

Activate F/X CAD 2015

F/X CAD 2015 aktivasyon süreci oldukça basit. İlk aşamada yüklemeden autocade bir yükleme istek kodu gönderilecek. Autocadden aktivasyon mesajı aldığın zaman deneme sürümü olarak kulllanmaya devam edebileceksin.

Not: Aktivasyon ekranını görmüyorsan, aşağıdaki adımları tamamlayarak görebilirsin.

  1. AutoCAD komut satırına ABOUT yaz, ve Enter a tıkla. About dialog kutusu açılacak.
  2. Product Information a tıkla. Product License Information dialog kutusu açılacak.
  3. Activate tıkla.

Product Information a tıkladığın zaman  About dialog kutusu kaybolursa CAD i yeniden başlat. Aktivasyon sürecini tekrar başlatmak için Activate tekrar bas .

Serial NumberProduct Key ve Support ID ye ihtiyacın olacak, ürünü satın aldığın zaman bunlara sahip olacaksın.

mett452 9 yıl önce

Ekran hiç gelmiyor kardeşm direkt program açılıyor

yusufbozar 9 yıl önce

autocad komut satırı diye bir şey var mı bilemiyorum Bir bak....

mett452 9 yıl önce

Teşekkürler yardımınız için

yusufbozar 9 yıl önce

Problemin çözüldüyse cevap olarak kabul edersen soru kapanmış olur.