Autocad Heidi module load error ve Autocad Error Aborting hataları

alivecan (337) 10 yıl önce sordu

AutoCad yükledim. Fakat AutoCad açılırken

Heidi module load error: The configured Heidi driver cannot be loaded Switching to default sofware driver

Autocad Error Aborting
FATAL ERROR : unhandled e0434f4dh Exception at fd69cacdh

şeklinde hata alıyorum.

Heidi module load error: The configured Heidi driver cannot be loaded Switching to default sofware driver ve Autocad Error Aborting FATAL ERROR : unhandled e0434f4dh Exception at fd69cacdh hatalarının çözümü nedir?

Toplam 1 cevap

cemkara (4215) 10 yıl önce cevapladı

Autocad Heidi module load error: The configured Heidi driver cannot be loaded Switching to default sofware driver ve Autocad Error Aborting FATAL ERROR : unhandled e0434f4dh Exception at fd69cacdh hatalarını çözümü için şunları yapın:

  1. Denetim Masası girin.
  2. Bölge ve Dil tıklayın.
  3. Biçim'mi İngilizce (Birleşik Krallık) olarak değiştirin.

Autocad Heidi module load error: The configured Heidi driver cannot be loaded Switching to default sofware driver ve Autocad Error Aborting FATAL ERROR : unhandled e0434f4dh Exception at fd69cacdh hatalarını çözümü için format değişimi yapmak yeterli olacaktır.