Avast anti-virüs programının karantina bölümünde yer alan ''son değişiklik zamanı'' ve ''aktarma süresi'' ne anlama geliyor, neyi ifade ediyor?

avsar (11) 7 yıl önce sordu

Avast anti-virüs programının karantina bölümünde yer alan ''son değişiklik zamanı'' ve ''aktarma süresi'' ne anlama geliyor, neyi ifade ediyor?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 7 yıl önce cevapladı

aktarma süresi dosya karantinaya ne zaman taşınmış onu ifade ediyor.

son değişiklik zamanı karantinaya taşınan dosya en son ne zaman değişikliğe uğradı onu ifade ediyor.