Avast için internette bulduğum kodları kullanmak zararlı mı?

birhankg (21) 6 yıl önce sordu

Bilgisayarımda virüs var diye Avast full sürüm indirecektim, internette kod buldum Avast'a yapıştırdım lisansta Almanya yazıyor. Bu şekilde full version kullanmak zararlı mıdır?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Bir yazılımla crack yaparak kullanmamışsın, dolayısıyla bilgisayara bir zararı olmayabilir ama o internette gördüğün kodlar hiçbir zaman randumanlı değildir. Bugün geçersiz kılınabilir, yarında..