avast internet bağlantısı hatası

firat29 (3) 3 yıl önce sordu

avastı yükseltmeye çalışırken internet bağlantısı yok hatası

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Avast yerine benimde daha önceden tecrübe edindiğim ve memnun kaldığım şu antivirüs programlarından birini kullana bilirsin.

Ek olarak avast'ı kullanma deneyimim oldu fakat avast'dan hiç memnun kalmadım ve bilgisayarım acayip derecede donmaya başladı şunuda fark ettimki başka avast kullananlarda da bilgisayarın donduğunu fark ettim

firat29 3 yıl önce

Teşekkürler

darkcrak 3 yıl önce

Rica ederim @firat29

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Avast kullanma onun yerine aşağıda ki antivirüs/Internet Securtiy programlarını kullan.

firat29 3 yıl önce

Teşekkürler