Avast Ransomware Şifre Çözme Araçları 1.0.248.0

temmuz (12505) 2 yıl önce sordu

Ransomware şifre çözmek için araçlar..Denemedim ama işe yarayacağını düşünüyorum.

Kullanımının kolay olduğu belirtiliyor ve 20'den fazla fidye yazılımından koruduğu iddiasındalar.

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 2 yıl önce cevapladı

https://filecr.com/windows/avast-ransomware-decryption-tools/?id=122071435646

https://www.avast.com/tr-tr/ransomware-decryption-tools

Önemli: Araçların işe yaraması için önce fidye virüsünün başarılı olarak kaldırılması gerekir.

murat (12492) 2 yıl önce cevapladı

Avast'ın sunduğu araçlar aşağıdaki fidye yazılımlarının bazı sürümleri için işe yarıyor.  Maalesef yeni fidye yazılımları için işe yarayan bir çözüm Avast şifre çözme araçlarında yok.   Bunu da ek bilgi olarak paylaşayım.

AES_NI
Alcatraz Locker
Apocalypse
BadBlock
Bart
BigBobRoss
BTCWare
Crypt888
CryptoMix (Çevrim dışı)
CrySiS
EncrypTile
FindZip
Fonix
GandCrab
Globe
HiddenTear
Jigsaw
LambdaLocker
Legion
NoobCrypt
Stampado
SZFLocker
TeslaCrypt
Troldesh / Shade
XData