Avast virüs uyarısı

toprak34 (2026) 6 yıl önce sordu

merhaba;

bir siteye girdim avast virüs uyarısı verdi (site reklam sitesi açtı) birşey olmuşmudur ininal kartım ile satın alma işlemi yapmıştım.

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Download yapmadıysan ve program yüklemesinde bulunmadıysan birşey olmaz merak etme.

Herhalde Avast antivirüs programını kullanıyorsun. Antivirüs taramasından sonra alttakilerlede tararsan daha sağlam ve daha güvenilir olur:

Malwarebytes nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

HitmanPro nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

AdwCleaner nedir.nasıl kullanılır? (tıkla)

Bir dahada youtube (ve her çeşit video dosyasından, tüm videolardan) mp3 çeviri gibi işler için alttaki programı kullan:

WinX HD Video Converter Deluxe  5.9.6 (Windows) - (tıkla)

WinX HD Video Converter Deluxe (V5.9.9 May-23-2017) - (tıkla)