Avg antivürüs programını kaldırdım ama kalıntıları var

arzumemmed (1) 8 yıl önce sordu

Avg antivürüs programını kaldırdım, ama kalıntıları var. Nasıl silebilirim? Silinmiş tüm programların eklentilerini kalıcı olarak nasıl silebilirim?

Toplam 2 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

http://uzmanim.net/soru/avg-antivirus-kaldirma/13367

daha önce uzmanımnette arkadaşımmzın tarifini tam olarak uygularsanız kaljıyor ikinci altarnatif olarak

bilgisayarı güvenli moda başlat başlat/gizli dosyaları göster tikini at

C/ programdata burda kalınıtı klasörleri silebilirsiniz

C/ programfiles burda varsa burdanda silebilirsiniz

C/ programlar(86) burda varsa burdanda silebilirsiniz

http://www.revouninstaller.com/revo_uninstaller_free_download.html bu programı indirin sileceğiniz dosya sağ tıklatın revouninstaller gürünüyorsa tıklatın ve kaldırır

damlakoc (1391) 8 yıl önce cevapladı

AVG anti-virüsü tamamen kaldırmak için AVG kaldırma aracı programından yararlanabilirsiniz.

AVG anti-virüs kaldırma linkine tıklayarak daha detaylı bilgi edinebilir, AVG anti-virüsü tamamen kaldırabilirsin.