awesomehp kurtulamıyorum

kullanici445604 (1) 10 yıl önce sordu

Önerdiğiniz programı indirdim. awesomehp'i  temizledi ancak biraz bilgisayarda ana sayfam yine "awesomehp" oluyor.

Virüs koruma programı Mcafee kullanıyorum.

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 10 yıl önce cevapladı

Awesomehp programının programlardan kaldırılması

 Awesomehp kaldırma işleminde en önemli aşama Awesomehp programının programlardan silinmesidir.  Awesomehp'u programlardan silmek için şu adımları gerçekleştirin.

  1. Programlar ve Özellikler'i açmak için Başlat düğmesini Denetim Masası'nı, Programlar'ı ve ardından Programlar ve Özellikler'i tıklatın.

  2. Surfastic
    ValueApps
    Extended protection
    Quick start
    ValueApss
    gibi programlar varsa veya ne olduğunu bilmediğiniz programları
     bulun sağ tuşla tıklayın ve Kaldır'ı seçin.

Bu aşamayı atlamış olabilir misiniz?

Eğer reklam programı kaldırmadıysanız diğer işlemleri yapmanızın bir anlamı kalmıyor.

uzman0725 (1) 10 yıl önce cevapladı

Revo Uninstaller programını kurunuz.. Kaldırma sekmesinden Gelişmiş'i seçip kaldırınız uygulamaya dair parçacıklarıda bulup silecektir...