Ayarlar kısmındaki data protection nedir

temmuz2004 (47) 6 yıl önce sordu

Merhaba

Ayarlar>Güvenlik kısmında data protection diyr birşey var tıklayınca desen çizme yeri geliyor

Desenim zaten var :D fotograf aldıgımdan beri var :D :D

Çeviri veri korumssı diyor hangi verilerim?

Mesala bir fotograf açmak istiyince desen mi soracak?

temmuz2004 6 yıl önce

Arksdaşlsr altındski açıklamayıds çevirdim protect your data from unwanted acces:verilerinizi istenmeyeen erişimlerden koruyun...

Toplam 2 cevap

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

Data Protection = Veri koruması demek bi sıkıntı yoktur.

Birde altta yazıyor Unwanted gibi birşey oda" verilerinizi istenmeyen erişimden korumak "  Yazıyor

malgibiolan (307) 6 yıl önce cevapladı

"data protection" Veri Koruması Demek. Oraya Desen Girersen Verilerin Koruma Altına Alınır.

Fotoğraflarda Sormaz Ama Uygulamaların Verilerinde Desen İsteyebilir.