Aygıt Yöneticisindeki ünlem işareti olan aygıtları silince kayboldu. Nasıl düzeltirim?

efsaneemrahylz (247) 6 yıl önce sordu

Merhaba windows 8.1 single sanguage 64 bitli bilgisayarımın aygıt yöneticisinde 8 tane ünlem işaretli aygıtlar vardı bende el ile sildim bilgisayarı yeniden başlattım geri gelmedi gizli aygıtları göstere tıkladım oda olmadı nasıl geri getirebilirim yardımcı olursanız sevinirim

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Onlar hatalı sürücülerdi ve geri gelmemeleri problem olmaz, tersine daha iyi ve normalidir bu durum. Yani hatalı, yanlış ve fazla / gereksiz sürücüler kalkmış demek oluyor.

Eğer şu anda ünlem işaretli sürücü yoksa normal olarak PC'yi kullanmaya devam edebilirsin.