aygıt yöneticisindeki ünlem sorunu

anonim15432 (1) 7 yıl önce sordu

aygıt yöneticisinde 4 tane bluetooth çevre aygıtı var ve hepside ünlemli sürücü yazılımını güncelleştir diyip güncel sürücü yazılımını otomatik olarak ara diyince windows bluetooth çevre aygıtı aygıtınızı yükleyemedi yazısı çıkıyo.

Toplam 1 cevap

blackheaven (728) 7 yıl önce cevapladı

Bilgisayarınıza uygun driveri internetten manuel olarak bulup yüklerseniz bu sorununuz çözülecektir. Bilgisayarınızın modelini öğrenirsek size uygun driver'i bulmanıza yardımcı olabiliriz.