Aygıt yöneticisini açtığmda bilinmiyen aygılarda ş yazıyor USB2.0 CRW yazıyor donanım kimliği: USB\VID_0BDA&PID_0129&REV_3960

brawlerakif (1) 2 yıl önce sordu

Aygıt yöneticisini açtığmda bilinmiyen aygılarda ş yazıyor USB2.0 CRW yazıyor donanım kimliği: USB\VID_0BDA&PID_0129&REV_3960 bunun çözümü nedir?

brawlerakif 2 yıl önce

fotoraf koyamadım

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 2 yıl önce cevapladı

Bu: USB\VID_0BDA&PID_0129&REV_3960 Donanım ID ye göre arama yaptığımda Realtek USB 2.0 Card Reader olarak görünüyor.

Lenovo sitesinden Realtek USB 2.0 Card Reader sürücüsünü indirebilirsin:  https://support.lenovo.com/rs/tr/downloads/ds027306