Aygıtlar ve Yazıcılar bölümünde "sorun var" hatası

oyuntubeyoutuber (-89) 6 yıl önce sordu

Arkadaşlar Aygıtlar ve Yazıcılar bölümüne bilgisayarımın markası olan Grundig yazıyor ve ünlem işaretiyle beraber "sorun giderme işlemi gerekiyor" uyarısı çıkıyor.

Aynı zamanda birde "işlem durumu: sürücü kullanılamıyor" hatası var, ne yapmalıyım?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Aygıtlar ve Yazıcılar bölümünde bilgisayara kablolu veya kablosuz olarak bağlanan aygıtlar görünür. Örneğin kablosuz yazıcı, kablosuz mouse/kulaklık/klavye gibi...

Windows, bağlanan bu aygıtlarda sorun algıladığı zaman orada bir hata mesajı görürsün. Hangi aygıtta sorun olduğuna dair bir ekran görüntüsü paylaşırsan en azından bir fikir sahibi oluruz.

oyuntubeyoutuber 6 yıl önce

Dediginiz gibi "PCI Encryption/Decryption Denetleyicisi" adli sürücüde ünlem işareti var ve driverini hiç biryerde bulamadim suana kadar yardım edermisiniz

omercik 6 yıl önce

Bilgisayarınızın markası Grundig sanırım. Grundig marka notebookların sürücülerinin nasıl indirileceği daha önce uzmanim.net'te yazılmıştı. https://uzmanim.net/soru/grundig-marka-bilgisayarlarin-suruculerini-nasil-indirebilirim/80653 @oyuntubeyoutuber

oyuntubeyoutuber 6 yıl önce

kardeşim hep bunu diyorsun ben diyorumki Yok sen diyorsunki Nasil indrilir yanlis anladin