ayıptır sorması benim güvenirligin neden -3 ?

krsn (233) 6 yıl önce sordu

yukarıda belirdigim gibi güvenirligim deneden eksiler de bi yanlışmı yapıyorum acaba...

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Uzmanim.net'te böyle saçma sapan başlıklar açmadan önce Hakkında sayfasına göz atman çok daha akl-ı selim bir davranış olacaktır.

yumuklusucurta (89) 6 yıl önce cevapladı

Bir soruda soruyla ilgili olmayan bir cevap yazmışsındır ya da sorduğun soruda yanlış birşeyler yazmışsındır  birileride cevabına ya da soruna eksi oy vererek güvenirliğini düşürmüştür

Güvenirliğini arttırmak için ise sorulara doğru cevaplar vererek doğru cevap olarak işaretlenmesini ve cevabının artı oy almasını sağlamalısın.

krsn 6 yıl önce

saolun

yumuklusucurta 6 yıl önce

@krsn önemli değil