aylak.com'da Okey'e girmek isterken Java sorunu

emel (67) 9 yıl önce sordu

Aylak.com sitesinde Okey'e girmek istiyorum. Önce şöyle bir uyarı geliyor "Do you want to run this application? Name Aylak Batak Publishers: Triptek Yazılım bilişim Location:http://game123.aylak.com

This application will run limited access that is intended to protect your computer and personal information

Run Cancel

Run butonunu tıklıyorum. oyun.aylak.com/okey/3 açılıyor fakat ne masalar ne oyuncular görünüyor. Bom boş bir sayfa geliyor. Başka bilgisayardan girdiğimde oyunlar ve masalar görünüyor.

Aylak.com daki bu java sorununu nasıl düzeltirim?

Toplam 2 cevap

cemphp (651) 9 yıl önce cevapladı

Aylak.com okey Java sorununu çözmek için şunu deneyin:

  1. Denetim masasından Program ekle kaldır / Programlar ve özelliklere girin.
  2. Java ile ilgili her şeyi kaldırın.
  3. Daha sonra buraya tıklayın. Java SE 7 indirin: Windows Çevrimdışı (32 bit) veya sisteminize uygun  Windows Çevrimdışı (64 bit)
  4. Daha sonra denetim masasından Java Control Paneli açın.
  5. Security sekmesini tıklayın.
  6. SEcurity Level : Medium yapın.
  7. Java control panelden çıkın
  8. Şimdi tekrardan aylak.com okey'e girin.

Bu işlemden sonra aylak.com java sorunu düzelmiş olmalıdır.

emel 9 yıl önce

çok teşekkür ederim sorun düzeldi!

batuhan815 (1) 9 yıl önce cevapladı

Allah razı olsun ne yaptıysam olmamıştı bu yöntemle oldu teşekkürler