Aynı ağ üzerinden başkası Instagram mesajlarımı okuyabilir mi?

kullanici779685 (1) 2 yıl önce sordu

Ayni modemle iki farklı android cihazı kullanırsa biri diğerinin Instagram mesajlarını görebilir mi?

Toplam 2 cevap

xbedirhanx (836) 2 yıl önce cevapladı

Aynı ağ üzerinde android cihazlardan biri diğerinin ne yaptığını göremez. Bilgisayardan saldırı yapılırsa da en fazla Instagram uygulamasını kullandığınızı görebilir, mesaj yazıp yazmadığınızı veya ne masaj yazdığınızı göremez. Ayrıca bu işlemi yapmak bile ciddi yazılım bilgisi ister. Ev ağlarında bu tür olaylar pek yaşanmaz. Daha çok kafe, otel, restorant gibi mekânların herkese açık ağlarında görülür.

hydra (3802) 2 yıl önce cevapladı

Hayır göremez. Yetenek ister. Böyle bir yeteneği de bu tür şeylerde de kullanmazsın. Açık alanlarda dikkat edin. Yurtta, kafelerde falan. Ev ağında böyle bir şeyin olması pek ihtimal değil.