Aynı anda 2 vpn kullanılırsa ne olur ? (Tarayıcı eklentisi ve masaüstü)

mutecessis (216) 7 yıl önce sordu

Chroma eklentisi zenmate kullanırken aynı zamanda da psiphon(vb.) masaüstü vpn si kullanılırsa bağlantı 2 kere mi şifrelenir, ip adresinde nasıl bir değişim olur ?

Toplam 1 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

Aynı anda 2 vpn kullanılırsa ne olur ? bağlantınız iki kere şifrelenir son kulandığınız vpn de bağlandığınız ülke görünür

son kullandığınız vpn den çıkış yaparanız önceki bağlandığınız ülke görünür

mutecessis 7 yıl önce

yani birden çok vpn programı kullanmak daha güvenli midir, defavantajı varmıdır ?

candan 7 yıl önce

güvenlimi derken gizlenme anlamındamı sordunuz

candan 7 yıl önce

gizlenme anlamında pek bir fark olmaz hiç bir program tam gizlilik sağlamaz

mutecessis 7 yıl önce

anladım teşekkürler

candan 7 yıl önce

internet sağlayıcınız da belli zaten ip adresiniz değişmek çözüm değilki