Aynı numarayla kaç tane Instagram açılır?

sakalli (1) 6 yıl önce sordu

1 tane telefon numarasını kaç instagram hesabında kullanabilirim?  herhangi bi sıkıntı yaşatırmı ilerleyen zamanlarda?

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 6 yıl önce cevapladı

Bir telefon numarası ile sadece tek instagram kullanabilirsin. Eğer kullandığın numara ile başka instgram hesabı açmak istersen "bu numara daha önce kullanılmış" uyarısı alırsın.

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

1 numarayla sadece 1 Instagram hesabı açabilirsiniz. Mantıken eğer 1 numara birçok hesapta kullanılabilseydi, şifresini unuttuğunuz hesaplardan birinin şifresini değiştirme sorunu yaşayabilirdiniz. Bir çakışma meydana gelebilirdi. Olası bir karışıklığın önüne geçmek için 1 numarayla sadece 1 Instagram hesabı açmamıza izin veriliyor.

Aynı şekilde 1 e-posta adresiyle aynı anda başka bir hesap açılamaz. Aynı durum e-posta hesapları için de geçerlidir.