Aynı telefon numarasına kayıtlı hem Iphone hem Android WhatsApp hesabı kullanılabilir mi?

doraingray (1) 2 yıl önce sordu

Iphone cihaz kullanıyorum. Bluestacks üzerinden Android emülatör kurulumu yapıp WhatsApp uygulaması indirip, Iphone cihazındaki telefon numarasını verirsem aynı numaraya ait iki adet WhatsApp hesabım mı olacak? Yoksa Bluestacks üzerinden WhatsApp kurulumu mümkün değil mi? Eskiden Android üzerinden WhatsApp kullanıyordum, bluestacks üzerinden hesap kursam eski androidimde kayıtlı olan WhatsApp mesajlarına mı ulaşırım?

Toplam 1 cevap

oguzhan08 (45) 2 yıl önce cevapladı

Büyük ihtimalle olmaz ama denemekten zarar gelmez.