Aynı tlfn ve e posta adresi başka Instagram hesabında kullanılır mı?

mat7 (341) 1 yıl önce sordu

İnstagram hesabı açarken başka hesapta kullanılan TLF nosu yada e posta adresi kullanılabilinir mi?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 1 yıl önce cevapladı

Denediğim kadarı ile aynı telefon numarası farklı hesap açılabiliyor. Fakay aynı email adresi ile birden fazla hesap açılamıyor.

Aynı email adresi ile birden fazla instagram hesabı açamazsınız. Fakat aynı telefon numarası ile birden fazla instagram hesabı açılabilir.

mat7 1 yıl önce

Anladım. Teşekkürler cevabınız için. @hakan (14774)