aynı wifi ağı üzerindeki mobil cihaza bağlanma ne yaptığını görme

gnhn (7) 10 yıl önce sordu

arkadaşlar merhaba evimizde aynı wifi ağı üzerinden 4-5 telefon birden bağlanıyor.

bu mobil cihazların ne yaptığını bilgisayarım üzerinden görebilirmiyim.

??

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 10 yıl önce cevapladı

Hayır göremezsiniz. Yapmak istediğiniz sanırım hangi sitelere giriyorlar gibi bir denetim sağlamak.

Eğer tabi gelişmiş bir loglama sistemi olan bir adsl router kullanmiyorsanız bunu doğrudan bilgisayarınız üzerinden göremezsiniz.