Babam bilgisayara sabah giderken birsey yapiyor bilgisayari acamiyorum acaba ne olabilir yardim edermisiniz ?

bobobeiro (1) 7 yıl önce sordu

Bilgisayarda bi tuşa basiyo yada bi kabloyla oynuyor olabilir

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Eğer bilgisayarınız güç düğmesine basınca hiç açılmıyor ise elektriksel bağlantısını kesiyor olabilir.

  • Kasaya giden güç kablosunu çıkarabilir.
  • Kasanın arkasında güç kaynağının üzerinde açma kapama düğmesi olur genellikle, onu kapalı hale getirebilir.Bu şekilde bilgisayara elektrik ulaşamaz.