Bağlam menüsünde yönetici olarak çalıştır seçeneği yok

Anonim (156) 7 yıl önce sordu

Bağlam menüsündeki yönetici olarak çalıştır seçeneği kaybolu fikri olan varmı

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Eğer bir kurulum, yükleme dosyası (setup) ve/veya kurulu, yüklü bir programın çalıştırma dosyası (veya dosyasının kısa yolu) değilse olmaz.

Kayboldu derken yanılıyor olabilirmisin?

Edit:

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

Problem üstteki tavsiyemizin uygulaması ile çözülmüştür.

burakordu 7 yıl önce

hayır yanılmıyorum

burakordu 7 yıl önce

@temmuz http://i.hizliresim.com/D3l1Oz.png

temmuz 7 yıl önce

İyide, neden aşağı oyladın? Aşağı oylama (veya yukarı) hangi hallerde hangi sebeplerle kullanılır, bilmiyormusun? Sana yardım etmek istedim, hatamı yaptım :(

temmuz 7 yıl önce

Böyle basit problemin Sistem Geri Yükleme ile düzeltilebileceğini bilemiyor veya düşünemiyorsun ama aşağı oylamayı öğrenmişsin. Birde bu oylamaya hangi hallerde başvurulur onuda öğrenmiş olsaydın :(

burakordu 7 yıl önce

Kayboldu derken yanılıyor olabilirmisin? diye yazdığını gördüğümde sinirlerim bozuldu o yüzden aşağı oylamıştım

burakordu 7 yıl önce

sistem geri yükleme yaptım sorun çözüldü yardımın için teşekkür ederim

temmuz 7 yıl önce

Niye yanılıyor olamazsın? Yanılmak insanlara mahsus değilmi? Sorduğum soruda bir alay veya hafifsememi vardıki? Daha sakin ve daha olgun olmalısın.

temmuz 7 yıl önce

Teşekkür için geç kaldın :(

alattin 7 yıl önce

@burakordu oylama sisteminin nasıl kullanılması gerektiğine lütfen dikkat edin. Verilen cevap konu ile alakasız, yanlış bilgiler içeriyorsa aşağı oylayın.

alattin (16999) 7 yıl önce cevapladı

Alternatif çözüm olarak;
eğer yönetici olarak çalıştır seçeneği yoksa Shift tuşuna basarak sağ tuş tıklanıldığında menüde "Yönetici olarak çalıştır" görünecektir.

temmuz 7 yıl önce

Bunu bende bilmiyordum. Vesile oldu öğrendim. Teşekkürler @alattin

alattin 7 yıl önce

faydası olduysa ne mutlu @temmuz

temmuz 7 yıl önce

Bilgim arttı, daha ne olsun. Hem belki birgün ihtiyaç olurda uygularım, bellimi olur :)