Bağlantınız gizli değil hatası. (ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID)

daskorun43 (1) 4 yıl önce sordu

Bu sorun sadece WiFi ye bağlandığımda bazı sitelerde (örneğin:reddit)oluyor.Mobil veri kullandığımda olmuyor. WiFi ye bağlıyken VPN kullanınca da olmuyor.Sorun sanırım modem arayüzünde.Modem : TP-LINK TD-W8901G 54Mbps ADSL2+

Yardımlarınızı bekliyorum...

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Daha önceden @alattin bu konu ile ilgili bir çözüm paylaşmıştı dilersen altdaki linkden çözüme gide bilirsin

Net::Err_cert_authority_invalid hatası

daskorun43 (1) 4 yıl önce cevapladı

Sorunu çözdüm.

Modeme reset atınca arayüz ayarları sıfırlandı.

Sorunun kaynağı sanırım DNS ayarlarıymış.(İnternet - LAN kısmında)(Reset atmak istemiyorsanız DNS ayarlarını otomatik al seçeneğini seçin.Büyük ihtimal olur.Yine de olmazsa reset atabilirsiniz.)

Reset atınca sorun gitti.