Bağlantınız Gizli Değil Hatası

atakan35 (1) 8 yıl önce sordu

2 aydır uğraşıyorum bi türlü çözemedim host dosyasından tutun her bişeyine kadar yaptım hatda üst üste format dahi atdım formatdan sonra 2 gün ya geçiyor ya geçmiyor tekrar aynı şey oluyor saat tarih doğru nolur birisi yardım etsin çıldırıcam en sonunda dnsmide değiştirince internet kökten gidiyor hiç giremiorum mecbur otomatikte bırakıorum hotspot shiel kullanıorum oda interneti kastırıo reklamları sinir ediyo yardım edin

Toplam 1 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

işletim sisteminiz bilmıyoruz  yinede  yardım etmeye çalışacağım hosts dosyası orjinali ile değiştirin

tarih ve saati tam olarak ayarlayın

ve bilgisayarı yeniden başlatın  windows orjinal hosts dosyası https://yadi.sk/i/RGWtRuyKqJR3p