Bağlantınız gizli değil ) Ne demek ve nasıl çözülür ?

mat7 (341) 8 yıl önce sordu

Google    sayfasına   giremiyorum    ( ]“Bağlantınız gizli değil” Saldırganlar www.google.com.tr sitesinden bilgilerinizi çalmaya çalışıyor olabilir (örneğin, şifreler, mesajlar veya kredi kartı bilgilerinizi   çalmaya    çalışıyor   olabiliir )  uyarısı    çıkıyor  karşıma .

Nasıl   çözebilirim   arkadaşlar   yardımcı   olursanız   sevinirim .

Toplam 1 cevap

efe (65) 8 yıl önce cevapladı

bakınız:http://uzmanim.net/soru/baglantiniz-gizli-degil/8780 burada cevaplanmış sanırım.

mat7 8 yıl önce

Çok teşekkür ediyorum . Tarih ve saati düzeltince sorun çözüldü . Tekrar çok teşekkürler bilginize sağlık .