Bağlantınız Gizli Değil - NET:: ERR_CERT_REVOKED - Gizlilik Hatasının Çözümü - Windows 8.1

Anonim (156) 3 yıl önce sordu

Bilgisayarıma format attım ve Windows 8.1 yükledim. Chrome ile Google.com'a girmek istediğimde karşıma Bağlantınız Gizli Değil - NET:: ERR_CERT_REVOKED - Gizlilik Hatası geliyor. Hiç bir siteye giremiyorum. firefox ile de denedim yine karşıma Bağlantınız Gizli Değil - NET:: ERR_CERT_REVOKED - Gizlilik Hatası geldi. Bağlantınız Gizli Değil - NET:: ERR_CERT_REVOKED hatasının çözümü nedir?

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 3 yıl önce cevapladı

Windows 8 yüklenen bir bilgisayar, ya da herhangi bir Windows sürümü yeni yüklendiyse ilk yapılması gereken Windows update üzerinden güncellemerin yüklenmesidir.

Format sonrası Windows 8.1 bilgisayarda güncellemeler yüklenmezse Bağlantınız Gizli Değil - NET:: ERR_CERT_REVOKED - Gizlilik Hatası alınır.

Bağlantınız Gizli Değil - NET:: ERR_CERT_REVOKED - Gizlilik Hatasının çözümü için Windows Update üzerinden tüm güncellemelerin yüklenmesi gerekir.

Güncellemeler yüklendikten ve bilgisayar yeniden başladıktan sonra Bağlantınız Gizli Değil - NET:: ERR_CERT_REVOKED - Gizlilik Hatası çözülmüş olacaktır.