Bağlantınız özel degil hatası nasıl çözülür?

kemal00 (24) 2 yıl önce sordu

Saldırganlar www.google.com üzerinden bilgilerinizi çalmaya çalışıyor olabilir (örneğin, parola, mesaj veya kredi kartı).

opera tarayıcı kullanıyorum dün seed4.me vpn programını kurdum kullandım vpnyi kapattım böyle yazmaya başladı

Toplam 3 cevap

xbedirhanx (836) 2 yıl önce cevapladı

Vpn kullandıysanız böyle durumlarla karşılaşabilirsiniz. Büyük ihtimalle korkulacak bir şey yoktur. Ancak bu uyarı her zaman her siteye girerken mi oluyor?

hakan (15424) 2 yıl önce cevapladı

VPN uygulamasını kaldır. Opera tarayıcını sıfırla. Sorun düzelmezse bana bildir.

kemal00 (24) 2 yıl önce cevapladı

sorunumu cözebildim kayıt defterinde ayar yaptım düzeldi

xbedirhanx 2 yıl önce

Sorunu çözmenize sevindim.