Bağlı değil - Bağlantı var

ozgun79 (1) 4 yıl önce sordu

1- ağ bağdaştırıcısını kaldır, güncelleştir yaptım. Güç yönetimini özelliklerden kontrol ettim. Kutu işaretli değil.

2- modemin fişini tak çıkar ve modemi reset yaptım.

3- bir de yalnızca sihirli bir paketin bilgisayarı uyandırmasına izin ver diye ethernet güç yönetiminde yazıyor. İşaretli. Diğer üst kutular işaretsiz.

4- sistemi geri yükleme yaptım önceki bir tarihe. Gene aynı tabi.

5- bende de wan miniportlar çıkmış ve wireless network adapter /ağ bağdaştırıcısı için olaylarda requires further installation diyor. Teşekkürler

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 4 yıl önce cevapladı

CMD'yi yönetici olarak açarak aşağıda ki komutları sırasıyla yazın; ( Her komutu tek tek yazın ENTER'layın )

  • netsh int ip reset a.txt
  • netsh winsock reset
  • netsh winhttp reset proxy
  • netsh advfirewall reset
  • ipconfig /flushdns

Siz telefonunuzdan aynı ağa bağlanabiliyormusunuz ? Yoksa sadece sorun bilgisayardan bağlanınca mı oluyor ?

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Kablosuz ağ simgesine tıkladığında mevcut kablosuz ağları görebiliyor musun?

Bağlı değil - Bağlantı var hatası herhangi bir kablosuz ağa bağlı değilsin demek. Kablosuz ağın simgesine tıkladığında mevcut Wifi'ler listeleniyor mu? Yoksa hiç bir kablosuz ağı görmüyor musun?