Bandicam alternatifi en iyi ücretsiz ekran kaydedici hangisi?

toprak34 (2026) 6 yıl önce sordu

Merhaba;

Ekran kayıt programı olarak Bandicam kullanıyorum ama üstte Bandicam.com yazısı var.

Bandicam gibi 60 fps olarak video kaydedebilen bir program varmı?

Ücretsiz olacak. Kaliteli kaydetsin yeter :)

Böyle bir program varmı?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

oCam programı işini görür. Ücretsiz versiyonunda Bandicam'da olduğu gibi programın ismi veya sitesi yazmıyor. Videoyu nasıl çektiysen öyle kaydoluyor. oCam programını indirip kurduktan sonra gerekli ayarlarını (FPS gibi) yapıp kullanabilirsin.

toprak34 6 yıl önce

@farurhenho hemen deniyorum :)

toprak34 6 yıl önce

gayet güzel çekiyor. 60 fps ve HD kalitede